قیمت :
60,000 تومان

Feeding You Lies

Hay House, Inc

امتیاز این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای
موضوع اصلی زبان
موضوع فرعی رمان زبان اصلی
نویسنده Vani Hari از این نویسنده
ناشر Hay House, Inc از این ناشر
مترجم -- از این مترجم
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1398
شابک 9781401954543
نوع جلد شميز
قطع رقعي
وزن 0 گرم
تعداد صفحات 328 صفحه
کتاب Feeding You Lies اثر Vani Hari

عنوان: Feeding You Lies: How to Unravel the Food Industry’s Playbook and Reclaim Your Health

نویسنده: Vani Hari

شرح و توضیحات کتاب Feeding You Lies اثر Vani Hari:

آیا مدام از یک رژیم غذایی به رژیم غذایی دیگری می پرید؟ آیا هیچکدام از این رژیم های غذایی و پرخرج بی فایده بوده است؟

در کتاب پرفروش نیویورک تایمز "Feeding You Lies"، نویسنده دروغ های رنگارنگ و خوشمزه ای که درباره غذاها و ارزش های غذایی درج شده روی برچسب هایشان به ما می گویند را فاش می کند. این کتاب راهنما و علمی به مخاطبان خود می­آموزد چگونه غذاهایی که واقعا ارزش غذایی دارند را مصرف کنند و همچنین با دلایلی منطقی و علمی بیان می کند چرا بسیاری از ما علی رغم رژیم های غذایی مختلف به هدف خود نمی­رسیم. کتاب همچنین راهنمای قدم به قدمی برای اجتناب از مواد غذایی شیمیایی و غیرطبیعی برای داشتن بدنی سالم ارائه می دهد که با رعایت آن به مطلوب ترین حالت ممکن خواهید رسید. کتاب "Feeding You Lies" زندگی ای بدون مواد شیمیایی و نگهدارنده، افزودنی ها و شیرین کننده های مصنوعی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. به خاطر داشته باشید که همان طور طبیب بزرگ بقراط می فرماید، سلامتی تاجی است بر سر افراد سالم که تنها اشخاص بیمار قادر به دیدن آن هستند.

"Vani Hari" متخصص تغذیه و نویسنده پرفروش "نیویورک تایمز" است که توسط "مجله تایمز" یکی از تاثیرگذارترین زنان در فضای مجازی لقب گرفته است. او به مخاطبان خود با بهترین روش ها می آموزد تا سبک زندگی کاملا ساده و طبیعی را در پیش بگیرند.

“Our food is making many of us fat, sick, and miserable; but it’s making certain companies billions of dollars. To us, the fact that disease rates are skyrocketing is a matter of life or death; but to them, it’s just a PR problem. This magnificent book by the courageous and brilliant food activist Vani Hari shows you how to see through the lies, how to know the truth about what you are eating, and how to feed yourself and your family foods that will truly nourish your body, your mind, and your spirit.”

— John Robbins, co-founder and president of Food Revolution Network and best-selling author of Diet for a New America

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب
366 بار
دفعاتی که پیشنهاد شده
0 بار
تعداد افرادی که این کتاب را خوانده اند
0 بار
تعداد افرادی که میخواهند این کتاب را بخوانند
0 بار

امتیاز شما به این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای

کتاب های مرتبط

آخرین بریده ها