قیمت :
100,000 تومان

Doctor Sleep - The Shining 2

--

امتیاز این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای
موضوع اصلی زبان
موضوع فرعی رمان زبان اصلی
نویسنده Stephen King از این نویسنده
ناشر -- از این ناشر
مترجم -- از این مترجم
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1398
شابک 9781442357617
نوع جلد شميز
قطع رقعي
وزن 0 گرم
تعداد صفحات 0 صفحه
کتاب دکتر اسلیپ Doctor Sleep - The Shining 2 اثر استفن کینگ Stephen King

عنوان: Doctor Sleep - The Shining 2

نویسنده: Stephen King

شرح و توضیحات کتاب دکتر اسلیپ - جلد دوم درخشش Doctor Sleep - The Shining 2 اثر استیون کینگ:

# پرفروش ترین کتاب "New York Times" در سال 2013

# برنده جایزه "Bram Stoker" در سال 2013

سی و شش سال پس از حادثه ناگوار "Overlook Hotel" دوباره استاد ژانر وحشت، "Stephen King" تصمیم دارد تا به سراغ "Dan Torrance" و زندگی اش در دوران بزرگسالی برود. دهه هایی که شخصیت "دن" را کاملا از پسربچه ی معصومی که در کتاب "The Shining" می شناختیم متمایز کرده است. داستان "Doctor Sleep" درباره گروهی عجیب و ترسناک به نام "True Knot" است. گروهی که افراد آن برای جلوگیری از پیری و زنده ماندن از روح کودکانی که همانند "Dan" دارای قدرت "درخشش" هستند تغذیه می کند. روش کار آن ها یافتن و شکنجه دادن کودکان و نوجوانان و بلعیدن روح آن هاست.

"دن" تمام صفات پدرش را به ارث برده است و اکنون تبدیل به جوانی الکلی، ناامید و خشن شده است که هدف خاصی در زندگی اش ندارد. پس از گذراندن جلسات ترک اعتیاد او مشغول کار در بیمارستانی می شود. جایی که او از استعداد "Shining" خود برای آسوده از دنیا رفتن بیماران لاعلاج و پیر استفاده می کند. طی اتفاقاتی او از حضور دختری نوجوان به نام "Abra Stone" که دارای نیروی خارق العاده و قدرتمند درخشش است آگاه می شود و درمی یابد که او هدف اصلی گروه "True Knot" است.

"King" بار دیگر با داستان پردازی و تخیلات بی نظیرش مخاطب را برای لحظاتی به هتل مشهور "Overlook" می برد و ترس های نهفته "دن" را آشکار می کند.

"Stephen King" ملقب به پادشاه ژانر وحشت متولد ایالت "Maine" آمریکاست و بسیاری از آثار او نیز در همین ایالت اتفاق می افتد. او حدود 74 رمان و بیش از 200 داستان کوتاه در کارنامه درخشان خود دارد که از جمله مشهورترین آن ها می توان به کتاب های "The Shining" ، "The Green Mile"، "Shawshank Redemption"، "IT"، "The Stand"، "Misery" و "11.22.63" اشاره کرد. او برنده جوایز ارزشمندی از جمله جایزه "Bram Stoker"، "Locus"، "British Fantasy Award"، "Hugo Award" و "O. Henry Award" شده است. نام او در کتاب رکوردهای گینس به عنوان نویسنده ای که آثارش بیش از هر نویسنده دیگری تبدیل به فیلم و سریال شده است، ثبت گردیده است. او اکنون 71 سال سن دارد و به همراه همسرش "jتابیتا کینگ" و سگ شان در شهر "بنگور" زندگی می کند.

یک فیلم سینمایی با همین نام و با بازی " Ewan McGregor" بزودی روی پرده سینماها خواهد رفت.

"Starred Review. Satisfying at every level. King even leaves room for a follow-up, should he choose to write one - and with luck, sooner than three decades hence." – Kirkus

"Starred Review. This is vintage King, a classic good-vs.-evil tale that will keep readers turning the pages late into the night. His many fans won't be disappointed." - Library Journal

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب
434 بار
دفعاتی که پیشنهاد شده
0 بار
تعداد افرادی که این کتاب را خوانده اند
0 بار
تعداد افرادی که میخواهند این کتاب را بخوانند
0 بار

امتیاز شما به این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای

کتاب های مرتبط

آخرین بریده ها