قیمت :
34,000 تومان

365 گام تا موفقیت

انتشارات پل

امتیاز این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای
موضوع اصلی روان شناسی
موضوع فرعی روانشناسی موفقیت
نویسنده آنتونی رابینز از این نویسنده
ناشر انتشارات پل از این ناشر
مترجم جواد شافعی مقدم از این مترجم
نوبت چاپ 7
سال چاپ 1398
شابک 9789646935624
نوع جلد شوميز 
قطع رقعی
وزن 0 گرم
تعداد صفحات 278 صفحه
۳۶۵ گام تا موفقیت /آنتونی رابینز

گام اول

همه ي ما براي خود آرزوهايي در سر داريم …

همه ي ما علي رغم تفاوتهاي ظاهري که با يکديگر داريم ، مايليم به توانايي هاي روحي خود که هديه ي خاص خداوندي است اعتقاد داشته باشيم ، هديه اي که باعث تفاوت ما با يکديگر مي شود و توسط آن مي توانيم به طريق خاص با يکديگر ارتباط داشته باشيم و دنيا را براي زيستن به جاي بهتري تبديل کنيم.

آرزو يا خواسته ي شما چيست؟

شايد آرزوي شما چيزي است که فراموش کرده ايد و يا رو به فراموشي و کم رنگي نهاده است.

اگر چنان آرزويي امروز رنگ نباخته بود زندگيتان اکنون چگونه بود؟

گام دوم

کاري که گاه و بيگاه انجام مي دهيم ، اهميت ندارد بلکه کاري که مصرانه انجام مي دهيم ، با اهميت است. عنصر اصلي تمامي اقدام هاي عملي در زندگي چيست؟ در نهايت ، پاسخ به اين سوال است که تعيين کننده ي آن است که چه کسي باشيم و در زندگي رهسپار کجا باشيم؟

پاسخ تمام اين سوالات تنها يک کلمه است و آن تصميم هاي شما است. به واسطه ي تصميم گيريهاي شما است که سرنوشت تان شکل مي گيرد. شخصاً اعتقاد دارم بيش از هر چيز ديگري ، تصميم گيري هاي ما تعيين کننده ي شرنوشت ما است. نه شرايط و اوضاع و احوال زندگيمان.

گام سوم

چه کسي به شما گفته است که ايمان انساني آرام و بي تکلف از چنان قدرتي برخوردار است که مي تواند يک امپراطوري عظيم را سرنگون سازد؟ با اين وجود تصميم گيري مهاتما گاندي و اعتقاد او به عدم استفاده از خشونت براي رسيدن به هدف وسيله اي شد تا به مردم هندوستان کمک کند تا کنترل کشور خود را به دست بگيرند و يک سري حوادث غير منتظره را به وجود آورند. لذا به قدرت تصميم هايي که در مقطعي از زمان و با ايمان کامل در زندگي براي خود اتخاذ مي کنيد و بر اساس آن دست به عمل مي زنيد ، آگاه باشيد. نکته ي اسرارآميز در اين جور مواقع اين است که متعهد باشيد. تعهدي که از چنان قدرتي برخوردار باشد که هرگز از آن عدول نکنيد. گرچه بسياري فکر مي کردند که آرزوهاي مهاتما گاندي آرزوهاي دست نيافتني است اما پافشاري او به اين آرزوها وتعهداتش به آنها ، باعث شد که همگي به تحقق بپيوندد و به واقعيتي غير قابل انکار تبديل شوند. حال فکر کنيد که اگر شما نيز از چنان سطح خواسته و آرزويي مانند مهاتما گاندي و اراده ي او براي رسيدن به آنها برخوردار بوديد براي رسيدن به آرزوهاي خود چه کاري انجام مي داديد؟

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب
325 بار
دفعاتی که پیشنهاد شده
0 بار
تعداد افرادی که این کتاب را خوانده اند
0 بار
تعداد افرادی که میخواهند این کتاب را بخوانند
0 بار

امتیاز شما به این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای

کتاب های مرتبط

آخرین بریده ها