قیمت :
51,000 تومان
45,900 تومان

بهداشت روانی یا سلامت ذهن بدن2جلدی

آموت

امتیاز این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای
موضوع اصلی ادبیات و شعر
موضوع فرعی رمان ایرانی
نویسنده کارن از این نویسنده
ناشر آموت از این ناشر
مترجم مهدی محی الدین بناب از این مترجم
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1393
شابک 9789651132025
نوع جلد شوميز 
قطع رقعی
وزن 1190 گرم
تعداد صفحات 1096 صفحه
درباره کتاب:

به گزارش خبرنگار مهر، نشر آموت مجوعه کتاب دو جلدی مرجع «بهداشت روانی یا سلامت ذهن/ بدن» (اثر نگر‌ش‌ها، هیجان‌ها و روابط) نوشته‌ گروه نویسندگان با ترجمه‌ «مهدی محی‌الدین‌بناب» را منتشر کرد.

این مجموعه که از آثار شاخص تالیف شده د سال‌های اخیر در مورد روانشناسی فردی و اجتماعی است به موضوعاتی مانند ایمنی شناسی روانی، بی‌خوابی و محرومیت از خواب و درمان پزشکی رفتاری توجه شده است.

از رهگذر این سه فصل در این مجموعه موضوعاتی از جمله پیوند بین ذهن و بدن، تاثیر استرس بر سلامتی، شخصیت آماده در برابر بیماری، خشم، خصومت و سلامتی، نگرانی، اضطراب، ترس و سلامتی، افسردگی، ناامیدی و سلامتی مورد توجه قرار گرفته است.

همچنین معرفی شخصیت مقاوم در برابر بیماری، رابطه میان تنهایی و ازدواج و سلامتی، ارتباط میان سوگ و سلامتی، قدرت شفابخشی ایمان، معنویت و مذهب، نوع‌دوستی، خوش‌بینی و نیز اهمیت تغذیه در سلامت ذهن و بدن و نیز اصول تاب‌آوری و روش‌های تحقق بخشیدن به آن‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

از ترجمه‌های دیگر مهدی‌ محی‌الدین‌بناب، استاد بازنشسته دانشگاه علامه طباطبایی می‌توان به کتاب‌های زمینه‌ روانشناسی هیلگارد (به همراه محمدنقی براهنی و...) - مقدمه‌ای بر روانشناسی (دو جلد در چهار مجلد – دانشگاه پیام‌نور) – چکیده روانشناسی (به همراه نیسان گاهان) – روانشناسی انگیزش و هیجان – روانشناسی احساس و ادراک – مقدمه روانشناسی اشاره کرد.

بیشتر بدانید

تعداد مشاهده این کتاب
470 بار
دفعاتی که پیشنهاد شده
0 بار
تعداد افرادی که این کتاب را خوانده اند
0 بار
تعداد افرادی که میخواهند این کتاب را بخوانند
0 بار

امتیاز شما به این کتاب

امتیاز 0 / 0 رای

کتاب های مرتبط

آخرین بریده ها